Newsletter
The Black Box website uses cookies.
By continuing the use of the Black Box website, or by pressing the agree button on the right, you consent to the use of cookies on this website. Meer informatie.
Home > Informatie > Tech Info > Kopersgidsen > Productselectietool SFP-transceiver
Navigatie
 

Keuzehulp voor SFP-transceivers

Kies uit verschillende modellen voor de vereiste snelheid, afstand en verbinding

Keuzehulp voor SFP-transceivers
Neem contact op met onze GRATIS Tech Support

Weet u niet zeker welke SFP-transceiver geschikt is voor uw toepassing of netwerkapparaat? Laat u adviseren door onze experts en vind de beste oplossing voor uw toepassing.

Een SFP, of Small Form-factor Pluggable, is een compacte transceiver die zorgt voor kosteneffectieve, directe glasvezel- (of koper-) connectiviteit met netwerkapparaten, van Ethernetswitches tot routers, firewalls en NIC-kaarten. Welke SFP-transceiver u moet kiezen, hangt af van de toepassing, het kabeltype, het vereiste bereik voor het netwerk en de gewenste snelheid van gegevensoverdracht.

Black Box biedt een volledig assortiment aan SFP-, SFP+- en QSFP28-transceivers, die allemaal beschikken over uitgebreide diagnostiek. Onze optische transceivers zijn ontworpen voor gebruik met Emerald™ IP-switches, industriële Ethernetswitches, mediaconverters en consoleservers, alsmede de meeste apparatuur van derden die SFP-transceivers ondersteunt.


Type Snelheid Overdrachts-
medium
Golflengte Afstand Connector Bedrijfs-
temperatuur
SKU
SFP 155 Mbps multimode 850 nm 2 km LC duplex -40° tot +85°C LFP401
SFP 155 Mbps multimode 1300 nm 2 km LC duplex -40° tot +85°C LFP402
SFP 155 Mbps single-mode 1310 nm 30 km LC duplex -40° tot +85°C LFP403
SFP 155 Mbps single-mode 1310 nm 60 km LC duplex -40° tot +85°C LFP404
SFP 1,25 Gbps multimode 850 nm 550 m LC duplex 0° tot 70°C LFP441
SFP 1,25 Gbps multimode 850 nm 550 m LC duplex -40° tot +85°C LFP411
SFP 1,25 Gbps multimode 1300 nm 2 km LC duplex -40° tot +85°C LFP412
SFP 1,25 Gbps single-mode 1310 nm 10 km LC duplex -40° tot +85°C LFP413
SFP 1,25 Gbps single-mode 1310 nm 20 km LC duplex 0° tot 70°C LFP442
SFP 1,25 Gbps single-mode 1310 nm 30 km LC duplex -40° tot +85°C LFP414
SFP 1,25 Gbps single-mode 1550nm TX,
1310nm RX
10 km LC simplex -40° tot +85°C LFP420
SFP 1,25 Gbps single-mode 1310nm TX,
1550nm RX
10 km LC simplex -40° tot +85°C LFP421
SFP 1,25 Gbps single-mode 1550 nm 80 km LC duplex -40° tot +85°C LFP418
SFP SerDes (1) 1,25 Gbps koper n.v.t. 100 m RJ-45 -40° tot +85°C LFP415
SFP SGMII (2) 1,25 Gbps koper n.v.t. 100 m RJ-45 0° tot 70°C LFP443
SFP SGMII (2) 10/100/1000 Mbps koper n.v.t. 100 m RJ-45 -40° tot +85°C LFP416
SFP+ 10 Gbps multimode 850 nm 300 m LC duplex 0° tot 70°C LSP421
LSP441
SFP+ 10 Gbps multimode 850 nm 300 m LC duplex -40° tot +85°C LSP431
SFP+ 10 Gbps single-mode 1310 nm 10 km LC duplex 0° tot 70°C LSP422
SFP+ 10 Gbps single-mode 1310 nm 20 km LC duplex 0° tot 70°C LSP442
SFP+ 10 Gbps koper n.v.t. 30 m RJ-45 0° tot 60°C LSP443
QSFP+ 40 Gbps multimode 850 nm 100 m (OM3),
150 m (OM4)
MPO 0° tot 70°C QSFP541
QSFP28 100 Gbps multimode 850 nm 70 m (OM3),
100 m (OM4)
MPO 0° tot 70°C QSFP441
QSFP28 100 Gbps single-mode WDM (3) 10 km LC duplex 0° tot 70°C QSFP442

Opmerkingen

(1) Compatibel met apparaten met een SerDes-interface die 1000 Mbps ondersteunen.
(2) Compatibel met apparaten met een SGMII-interface die 10/100/1000 Mbps ondersteunen.
(3) De WDM-techniek (of Wavelength-Division Multiplexing) maakt het gebruik van meerdere lichtgolflengtes mogelijk om gegevens over hetzelfde medium te verzenden. In dit geval: 1295.56, 1300.05, 1304.58 en 1309.14 nm.


Uitgebreide diagnostiek

Naast de basiskarakteristieken zoals SFP-type, lengte van glasvezelkoppeling, golflengte en bitsnelheid, beschikken alle Black Box SFP-transceivers over uitgebreide diagnostiek. Hierdoor kunnen onze SFP-transceivers informatie zoals temperatuur, TX- en RX-voeding, spanning en biasstroom rapporteren.


Hot-swappable vs. hot-pluggable

Op onze productpagina's over SFP-transceivers vindt u termen zoals hot-swappable en hot-pluggable in de specificaties. Waarom heeft een SFP-transceiver een dergelijke specificatie?

Hot-swappable betekent dat de SFP-transceiver verwijderd en vervangen kan worden door een andere transceiver zonder dat het systeem uitgeschakeld hoeft te worden of zonder aanzienlijke downtime. Als een nieuwe SFP-transceiver toegevoegd, maar niet verwijderd kan worden zonder enige vorm van verstoring, noemen wij dit hot-pluggable.



Share |