Newsletter
De Black Box website maakt gebruik van cookies.
Door de Black Box website te blijven gebruiken of door op de instemmingsknop rechts te klikken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies op deze website. Meer informatie.
Store home > Office Networking > Switches > Rackmount Managed > Managed Gigabit Ethernet Switch with 10GbE uplinks
Managed Gigabit Ethernet Switch with 10GbE uplinks
Foto kan afwijken van werkelijk product
LGB5052A: Full SNMP management, (44) RJ45 + (4) dual media UTP/SFP 10/100/1000 + (4) 1/10Gbps SFP+
 

Managed Gigabit Ethernet Switch with 10GbE uplinks


Versatile high-speed switching with 10-GbE uplinks.


  • Provides (44) or (24) 10/100/1000BASE-T UTP ports, (4) dual-media UTP/SFP ports, and (4) SFP+ ports that support speeds up to 10 Gbps.
  • Full SNMP management plus Web-based management.
  • Support for VLAN and QoS.
  • Supports IEEE 802.1x port-based network access control.
  • 802.3az Energy-Efficient Ethernet saves on power costs.
   
Share |
  Product       Code   Stuksprijs   Voorraad   Aantal  
Full SNMP management
 
(44) RJ45 + (4) dual media UTP/SFP 10/100/1000 + (4) 1/10Gbps SFP+
  Managed Gigabit Ethernet Switch with 10GbE uplinks  
Managed Gigabit Ethernet Switch with 10GbE uplinks
  LGB5052A  
€ 949,00
     
Wilt u een offerte? Geen probleem!
Voeg de producten toe aan uw winkelwagen en selecteer 'Verzoek om offerte'

Accessoires

  Product     Code   Stuksprijs   Voorraad   Aantal  
 
  SFP, 155-Mbps, Extended Temp., 850-nm MM LC, 2-km - 850nm MM LC, 2km
SFP, 155-Mbps, Extended Temp., 850-nm MM LC, 2-km
  LFP401  
€ 53,00
  24    
  SFP, 1250-Mbps, Extended Temp., 850-nm MM LC, 550-m - 850nm MM LC, 550m
SFP, 1250-Mbps, Extended Temp., 850-nm MM LC, 550-m
  LFP411  
€ 53,00
  99+    
  SFP, 1250-Mbps, Extended Temp., 1300-nm MM LC, 2-km - 1300nm MM LC, 2km
SFP, 1250-Mbps, Extended Temp., 1300-nm MM LC, 2-km
  LFP412  
€ 79,49
  39    
  SFP, 1250-Mbps, Extended Temp., 1310-nm SM LC, 10-km - 1310nm SM LC, 10km
SFP, 1250-Mbps, Extended Temp., 1310-nm SM LC, 10-km
  LFP413  
€ 58,68
  99+    
  SFP, 1250-Mbps, Extended Temp., 1310-nm SM LC, 40-km - 1310nm SM LC, 40km
SFP, 1250-Mbps, Extended Temp., 1310-nm SM LC, 40-km
  LFP414  
€ 63,83
  39    
  SFP, 155-Mbps, Extended Temp., 1300-nm MM LC, 2-km - 1300nm MM LC, 2km
SFP, 155-Mbps, Extended Temp., 1300-nm MM LC, 2-km
  LFP402  
€ 53,00
  0    
  SFP, 155-Mbps, Extended Temp., 1310-nm SM LC, 30-km - 1310nm SM LC, 30km
SFP, 155-Mbps, Extended Temp., 1310-nm SM LC, 30-km
  LFP403  
€ 64,36
  36    
  SFP, 1250-Mbps, Extended Temp., SerDes Interface RJ-45, 100-m - SerDes
SFP, 1250-Mbps, Extended Temp., SerDes Interface RJ-45, 100-m
  LFP415  
€ 79,49
     
  SFP, 1250-Mbps, Extended Temp., SGMII Interface RJ-45, 100-m - SGMII
SFP, 1250-Mbps, Extended Temp., SGMII Interface RJ-45, 100-m
  LFP416  
€ 79,49
  0    
  SFP, 1250-Mbps, Extended Temperature, LC Simplex - 10km, LC, Singlemode SSF 1310nm TX/1550nm RX
SFP, 1250-Mbps, Extended Temperature, LC Simplex
  LFP421  
€ 83,61
  14    
  SFP, 1250-Mbps, Extended Temperature, LC Simplex - 10km, LC, Singlemode SSF 1550nm TX/1310nm RX
SFP, 1250-Mbps, Extended Temperature, LC Simplex
  LFP420  
€ 83,61
  10    
  SFP, 1250-Mbps - LC, MM 850nm, 550m
SFP, 1250-Mbps
  LFP441  
€ 24,41
  99+    
  SFP, 1250-Mbps - LC, Single-mode 1310nm, 20km
SFP, 1250-Mbps
  LFP442  
€ 27,75
  36    
  SFP+, 10-Gbps - LC, MM 850nm, 300m
SFP+, 10-Gbps
  LSP441  
€ 63,85
  68    
  SFP+, 10-Gbps - LC, Single-mode 1310nm, 20km
SFP+, 10-Gbps
  LSP442  
€ 102,00
  24    
  SFP, 1250-Mbps, SGMII - 100m, RJ-45, CATx
SFP, 1250-Mbps, SGMII
  LFP443  
€ 57,63
  2    
  SFP+, 10-Gbps, RJ-45 - 30m, RJ-45, CATx
SFP+, 10-Gbps, RJ-45
  LSP443  
€ 204,00
  8    
  SFP+ 10-Gbps Direct Attach Cable (DAC) - Cisco SFP-H10GB-CUxxM Compatible - 1m
SFP+ 10-Gbps Direct Attach Cable (DAC) - Cisco SFP-H10GB-CUxxM Compatible
  SFP-H10GB-CU1M-BB  
€ 26,39
  33    
  SFP+ 10Gbps Active Optical Cable (AOC) – Cisco SFP-10G-AOCxM Compatible - 5m
SFP+ 10Gbps Active Optical Cable (AOC) – Cisco SFP-10G-AOCxM Compatible
  SFP-10G-AOC5M-BB  
€ 90,63
  30    
  SFP+, 10-Gbps, LC, 850nm, Multi-mode - 850nm MM LC, 300m
SFP+, 10-Gbps, LC, 850nm, Multi-mode
  LSP421  
€ 159,00
  36    
  SFP+, 10-Gbps, LC, 1310nm, Single-mode - 1310nm SM LC, 10km
SFP+, 10-Gbps, LC, 1310nm, Single-mode
  LSP422  
€ 330,00
  36    
Wilt u een offerte? Geen probleem!
Voeg de producten toe aan uw winkelwagen en selecteer 'Verzoek om offerte'

Aanvullende producten

Alternatieve producten


 
Acties
Datasheets
Handleidingen
Managed Gigabit Ethernet Switch with 10GbE uplinks Handleiding
E-mail een vriend
E-mailadres
error
Uw e-mailadres
error
Bericht