Newsletter
De Black Box website maakt gebruik van cookies.
Door de Black Box website te blijven gebruiken of door op de instemmingsknop rechts te klikken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies op deze website. Meer informatie.
LSP441: LC, MM 850nm, 300m
Foto kan afwijken van werkelijk product
LSP441: LC, MM 850nm, 300m
LSP442: LC, Single-mode 1310nm, 20km
LSP442: LC, Single-mode 1310nm, 20km
 

SFP+, 10-Gbps


Modular flexible optical transceivers for data communications equipment.


  • SFP+ package with LC connector.
  • Power dissipation < 1W.
  • LVPECL compatible data input/output interface.
  • Low EMI Laser safety standard IEC-60825 compliant.
  • Compact, interchangeable, and hot-swappable.
  • Metal enclosure helps shield communications from EMI interference and and excellent ESD protection.
  • When used within a managed platform, supports digital diagnostic capabilities and loopbacks for easier maintenance.
  • Supports the standard wavelength spectrum as defined by ITU G.694.2.
  • MSA SFF-8472 and INF-8077i compliant, supporting interoperability with other network devices.
  • Garantie: 1 Year Double Diamond™ Warranty (Standard)
   
Share |
  Product       Code   Stuksprijs   Voorraad   Aantal  
LC
MM 850nm
 
300m
  SFP+, 10-Gbps  
SFP+, 10-Gbps
  LSP441  
€ 63,85
  68    
Single-mode 1310nm
 
20km
  SFP+, 10-Gbps  
SFP+, 10-Gbps
  LSP442  
€ 102,00
  24    
Wilt u een offerte? Geen probleem!
Voeg de producten toe aan uw winkelwagen en selecteer 'Verzoek om offerte'

Accessoires

  Product     Code   Stuksprijs   Voorraad   Aantal  
 
  Managed Gigabit Ethernet Switch with 10GbE uplinks - Full SNMP management, (44) RJ45 + (4) dual media UTP/SFP 10/100/1000 + (4) 1/10Gbps SFP+
Managed Gigabit Ethernet Switch with 10GbE uplinks
  LGB5052A  
€ 949,00
     
Wilt u een offerte? Geen probleem!
Voeg de producten toe aan uw winkelwagen en selecteer 'Verzoek om offerte'

Aanvullende producten

Alternatieve producten


 
Acties
E-mail een vriend
E-mailadres
error
Uw e-mailadres
error
Bericht