Newsletter
De Black Box website maakt gebruik van cookies.
Door de Black Box website te blijven gebruiken of door op de instemmingsknop rechts te klikken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies op deze website. Meer informatie.
Store home > KVM Switches and Extenders > KVM Switches > IP Enabled KVM Switches > Digital Video > Emerald® DisplayPort KVM over IP Matrix Switch - 4K60Hz - USB 2.0, Audio
Emerald® DisplayPort KVM over IP Matrix Switch - 4K60Hz - USB 2.0, Audio
Foto kan afwijken van werkelijk product
EMD4000T: (1) DisplayPort 1.2 (4K60), 4x USB transparent, audio, Transmitter
EMD4000T: (1) DisplayPort 1.2 (4K60), 4x USB transparent, audio, Transmitter
EMD4000R: (1) DisplayPort 1.2 (4K60), 4x USB transparent, audio, Receiver
EMD4000R: (1) DisplayPort 1.2 (4K60), 4x USB transparent, audio, Receiver
 

Emerald® DisplayPort KVM over IP Matrix Switch - 4K60Hz - USB 2.0, Audio


4K KVM Extension and Switching for physical and virtual machines featuring KVM over IP


  • Next generation KVM extension and matrix switching solution simplifies access to both physical and virtual servers.
  • Connect servers and users through IP connections.
  • 4K/60 DisplayPort, video, transparent USB 2.0 and analog audio.
  • Enterprise management with simple configuration, central system overview and enhanced access security.
  • Compatible with existing DKM® KVM systems.
  • Also available with single and dual head DVI video.
  • Garantie: 2 Year Double Diamond™ Warranty (Standard)
   
Share |
  Product       Code   Stuksprijs   Voorraad   Aantal  
(1) DisplayPort 1.2 (4K60)
4x USB transparent, audio
 
Receiver
  Emerald® DisplayPort KVM over IP Matrix Switch - 4K60Hz - USB 2.0, Audio  
Emerald® DisplayPort KVM over IP Matrix Switch - 4K60Hz - USB 2.0, Audio
  EMD4000R Favoriet  
Op aanvraag
  99+    
 
Transmitter
  Emerald® DisplayPort KVM over IP Matrix Switch - 4K60Hz - USB 2.0, Audio  
Emerald® DisplayPort KVM over IP Matrix Switch - 4K60Hz - USB 2.0, Audio
  EMD4000T Favoriet  
Op aanvraag
  99+    
Please contact our Sales department.
Wilt u een offerte? Geen probleem!
Voeg de producten toe aan uw winkelwagen en selecteer 'Verzoek om offerte'

Accessoires

  Product     Code   Stuksprijs   Voorraad   Aantal  
 
Rack/Mount Kit
  Rackmount Kit for Emerald 4K (1 or 2 units)
Rackmount Kit for Emerald 4K (1 or 2 units)
  EMD4000-RMK1  
Op aanvraag
  99+    
  Dual Rackmount Blanking Plate - Slim
Dual Rackmount Blanking Plate - Slim
  EMD4000-RMK2-SLIM  
Op aanvraag
  39    
  SFP+, 10-Gbps - LC
SFP+, 10-Gbps - LC
  LSP421  
€ 159,00
  25    
  SFP+, 10-Gbps - LC, Single-mode
SFP+, 10-Gbps - LC, Single-mode
  LSP422  
€ 330,00
  14    
  SFP+, 10-Gbps - LC, MM 850nm, 300m
SFP+, 10-Gbps
  LSP441  
€ 63,85
  99+    
  SFP+, 10-Gbps - LC, Single-mode 1310nm, 20km
SFP+, 10-Gbps
  LSP442  
€ 102,00
  36    
  SFP+, 10-Gbps, RJ-45 - 30m, RJ-45, CATx
SFP+, 10-Gbps, RJ-45
  LSP443  
€ 204,00
  27    
  QSFP+ Transceiver - 40GBASE-SR4, 850-nm Multimode Fiber - MPO, 850-nm MM, 150m
QSFP+ Transceiver - 40GBASE-SR4, 850-nm Multimode Fiber
  QSFP541  
€ 109,00
     
  SFP+ 10Gbps Active Optical Cable (AOC) – Cisco SFP-10G-AOCxM Compatible - 10m
SFP+ 10Gbps Active Optical Cable (AOC) – Cisco SFP-10G-AOCxM Compatible
  SFP-10G-AOC10M-BB  
€ 104,00
  19    
  SFP+ 10Gbps Active Optical Cable (AOC) – Cisco SFP-10G-AOCxM Compatible - 5m
SFP+ 10Gbps Active Optical Cable (AOC) – Cisco SFP-10G-AOCxM Compatible
  SFP-10G-AOC5M-BB  
€ 90,63
  30    
  SFP+ 10-Gbps Direct Attach Cable (DAC) - Cisco SFP-H10GB-CUxxM Compatible - 1m
SFP+ 10-Gbps Direct Attach Cable (DAC) - Cisco SFP-H10GB-CUxxM Compatible
  SFP-H10GB-CU1M-BB  
€ 26,39
  40    
  SFP+ 10-Gbps Direct Attach Cable (DAC) - Cisco SFP-H10GB-CUxxM Compatible - 3m
SFP+ 10-Gbps Direct Attach Cable (DAC) - Cisco SFP-H10GB-CUxxM Compatible
  SFP-H10GB-CU3M-BB  
€ 32,55
  0    
  Boxilla® Centralised KVM AV/IT Manager - Management Platform for up to 25 end points
Boxilla® Centralised KVM AV/IT Manager
  BXAMGR  
Op aanvraag
     
  Boxilla® Centralised KVM AV/IT Manager - Management Platform for up to 300 end points
Boxilla® Centralised KVM AV/IT Manager
  BXAMGR-300  
Op aanvraag
     
  USB 2.0 Cable - Type A/Type B, M/M, 1.8m
USB 2.0 Cable
  USB05-0006  
€ 4,33
  99+    
  Stereo Audio Cable - 3.5-mm, Male/Male, 9m - M/M, 1.5m
Stereo Audio Cable - 3.5-mm, Male/Male, 9m
  EJ110-0005  
€ 3,57
  99+    
  DisplayPort to DVI Adapter - Video Adapter, DisplayPort to DVI-I, M/F, 30 cm
DisplayPort to DVI Adapter
  EVNDPDVI-MF-R3  
€ 12,21
  99+    
  DP 1.2 to HDMI 2.0 Adapter, active - Active Video Adapter, DisplayPort 1.2 to HDMI 2.0, M/F, 20.3 cm
DP 1.2 to HDMI 2.0 Adapter, active
  VA-DP12-HDMI4K-A  
€ 26,28
  87    
Wilt u een offerte? Geen probleem!
Voeg de producten toe aan uw winkelwagen en selecteer 'Verzoek om offerte'

Maak uw Emerald® DisplayPort KVM over IP Matrix Switch - 4K60Hz - USB 2.0, Audio-oplossing compleet met

Gebruik uw Emerald® DisplayPort KVM over IP Matrix Switch - 4K60Hz - USB 2.0, Audio met deze oplossingen

Aanvullende producten

Alternatieve producten


 
Live chat
Acties
Datasheets
Data Sheet Emerald Extender Series
Handleidingen
EMD 4000-RMK1 Installation Guide
E-mail een vriend
E-mailadres
error
Uw e-mailadres
error
Bericht